Cırtlı Silikon Arma

Cırtlı silikon arma yaygın olarak askeri üniformalarda ve dış giyim kıyafetlerinde kullanılmaktadır.

Ayrıca şapka veya bere gibi aksesuarlarda marka bilinci oluşturmak veya bir sloganı tanıtmak için uygulanmaktadır. Son zamanlarda kurye taşımacılığının artması ile kurye çantalarında da yaygın olarak görülmektedir.

cirtli-turk-bayragi-armasi-cirtli-silikon-arma-silikon-pec-imalati-ataketiket

Üretimini gerçekleştirdiğimiz cırtlı silikon arma esnek, kaliteli ve su geçirmez yapısı sayesinde uzun yıllar boyunca kullanılmaktadır. Ayrıca renk solması veya kopma gibi durumların olmaması da tercih edilme sebeplerinden bir tanesidir.

Kişiye özel ve markaya özel sipariş için iletişime geçiniz.

cirtli-silikon-arma-silikon-pec-silikon-patch-imalati-ataketiket

Markanıza veya kişiye özel üretim gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca üyesi olduğunuz motorcu grupları, kamp arkadaşları veya airsoft grupları için eğlenceli bir aksesuardır. Hem kendinizi hem de ait olduğunuz grubu eğlenceli bir şekilde yansıtabilirsiniz.

silikon-pec-yaptirma-silikon-patch-imalati-ataketiket

İmalatımız olan cırtlı silikon arma modelleri kanserojen madde veya toksik materyal içermez . İçerisinde ftalat bulunmayan, geri dönüştürülebilir malzemeden imal edilmektedir.

cirtli-turk-bayragi-armasi-cirtli-silikon-arma-silikon-pec-imalati-ataketiket

Arzu edilen şekil ve renklerde üretim yapılmaktadır. Seri üretime geçmeden numune çalışması yapılıp, onay alınarak ilerlenmektedir.

Sipariş ve detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

cirtli-silikon-arma-silikon-pec-silikon-patch-imalati-ataketiket

DİĞER CIRTLI SİLİKON ARMA MODELLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

× WhatsApp