Kauçuk Etiket

Kauçuk etiket, mont, ayakkabı, çanta gibi ürünlerde oldukça yaygın kullanılır.

Kaliteli ve sağlam bir etiket olan kauçuk etiket, renkli yapısından dolayı çok tercih edilmektedir. Markaların kalıcılığı için avantajlıdır. Ayrıca uzun ömürlü ve mukavemetlidir. Bu özellikler her alanda kullanılmasına imkan verir.

Genellikle tekstil sektöründe kullanılır. Ancak görsellik ve kalitenin ön planda olduğu çağımızda otomotiv, ofis malzemeleri, mobilya gibi sektörlerde kullanımı artmıştır.

Atak Etiket olarak fitelatsız, kanserojen madde içermeyen etiketlerimiz ile kalitemizden ödün vermeden üretimimize devam ediyoruz.

Etiketler üretim hattımızda son haline gelene kadar, uçtan uca detaylı bir şekilde kontrol edilir. Örnek çalışmalarda veya numune çalışmalarında verilen tüm kritik detaylar özenle takip edilerek üretim süreci sonlandırılır. 

Üretilen tüm etiketlerimizin geri dönüştürülebilir ve sürdürülebilir olması için tüm yenilikleri yakından takip ediyoruz. Uygulanabilecek olan tüm geliştirmeleri en kısa zamanda üretim süreçlerimizde hayata geçirip, doğa dostu ürün sayımızı her geçen gün arttırıyoruz.

Aşağıda bazı kauçuk etiket örneklerimizi bulabilirsiniz.

Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

× WhatsApp